INFORMACJE O DOSTAWIE

Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia, w pozostałych przypadkach termin wysyłki to 24h. Zamówione towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost, paczkomatu InPost lub Poczty Polskiej.

CZAS DOSTAWY

Dostawa kurier/paczkomat InPost:

Czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze. Czasami termin dostawy może ulec zmianie ze względu na problemy techniczne firmy kurierskiej za co nie odpowiadamy, jednak zdarza się to rzadko. Kiedy paczka zostanie nadana, klient otrzyma mailowo numer przesyłki do śledzenia.

Dostawa Poczta Polska:

Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze. Czasami termin dostawy może ulec zmianie ze względu na problemy techniczne Poczty Polskiej za co nie odpowiadamy, jednak zdarza się to rzadko. Kiedy paczka zostanie nadana, klient otrzyma mailowo numer przesyłki do śledzenia.

Dostawa Poczta przesyłka polecona:

Czas dostawy wynosi 4-5 dni roboczych. Czasami termin dostawy może ulec zmianie ze względu na problemy techniczne Poczty Polskiej za co nie odpowiadamy, jednak zdarza się to rzadko. Kiedy paczka zostanie nadana, klient otrzyma mailowo numer przesyłki do śledzenia. .