Filtruj według

Cena

  • 42,00 zł - 280,00 zł

Maskotki

WICKED COOL TOYS

Wyświetlono 55 produktów.

Pokazano 1-24 z 55 pozycji

Aktywne filtry

BULBASAUR POKEMON MASKOTKA

Opis postaci: Bulbasaur jest Pokemonem typu Trawiastego i Trującego, został wprowadzony w Generacji I. To mały, czworonożny Pokemon. Ma niebiesko-zieloną skórę z ciemniejszymi plamami. Udomowiony od urodzenia Bulbasaur jest uważany za rzadkiego i dobrze wychowanego Pokémona. Bulbasaur jest...

Cena 109,99 zł

FIGURKA POKEMON CHARIZARD

Charizard bardzo przypomina smoka. Podobnie jak jego poprzednie formy, jest dwunożny i ma długi ogon z płonącym ogniem na końcu. Ma bardzo ostre pazury, długą szyję i dwa rogi wystające z tyłu głowy. Brzuch i spodnia część nóg są w kolorze kremowym.

Cena 129,99 zł

FIGURKA POKEMON SCIZOR

Scizor jest Pokémonem II typu Robaczego/Stalowego, wprowadzonym w Generacji II. Ewoluuje z Scythera podczas wymiany, trzymając Metalową Powłokę. Może Mega Ewoluować w Mega Scizora przy użyciu Scizoritu.

Cena 94,99 zł Cena regularna 99,99 zł
  • -5,00 zł
  • - 5,00 zł

FIGURKA POKEMON ASH PIKACHU

Ash Ketchum jest główną postacią anime Pokémon. Jest Trenerem Pokémonów z Miasteczka Pallet, którego celem jest zostać Mistrzem Pokémonów. Jego Pokémonem starterem był Pikachu, którego otrzymał od Profesora Oaka po spóźnionym przybyciu do jego laboratorium.

Cena 119,99 zł

GROOKEY POKEMON MASKOTKA

Grookey jest Pokemonem typu Trawiastego. Razem ze Scorbunny'm i Sobblem, Grookey jest jednym z trzech Pokemonów starterów Galar. Grookey to mały, podobny do małpy Pokemon z zielonym ciałem. Zielone futro Grookeya może wytwarzać energię ze światła słonecznego.

Cena 109,99 zł

CHARMANDER POKEMON MASKOTKA

Charmander jest niewielkim, przypominającym jaszczurkę pokemonem ognistym. Jego charakterystyczną i rozpoznawalną cechą jest palący się stale na końcu jego ogona płomień.

Cena 109,99 zł

SQUIRTLE POKEMON MASKOTKA

Squirtle jest niewielkim Pokemonem przypominającym żółwia. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest dużych rozmiarów skorupa, do której Pokemon chowa się w sytuacji zagrożenia lub niekiedy podczas snu. Jest Pokemonem typu Wodnego. Razem z Bulbasaurem i Charmanderem, Squirtle jest jednym z...

Cena 99,99 zł

FIGURKA POKEMON PIDGEOT

Pidgeot jest Pokemonem typu Normalnego i Latającego. Pidgeot to ptasi Pokemon z dużymi skrzydłami, ostrymi szponami i krótkim, haczykowatym dziobem.

Cena 79,99 zł

FIGURKA POKEMON TOXTRICITY

Toxtricity jest Pokemonem typu Elektrycznego i Trującego. Wyglądem przypomina jaszczurkę.

Cena 69,99 zł

FIGURKA POKEMON GALARIAN PONYTA

Ponyta w regionie Galar ma formę regionalną typu Psychicznego.  Ma białe futro, długą fioletowo-niebieską grzywę, fioletowe futro na kopytach; fioletowe oczy i fioletowo-biały róg na głowie. 

Cena 99,99 zł

PIKACHU POKEMON MASKOTKA

Pikachu jest Pokemonem typu Elektrycznego, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Pokémonów! Pikachu to pulchny Pokemon gryzoń. Ma żółte futerko z dwoma brązowymi paskami na plecach. Pikachu komunikują się między sobą, używając przyjaznych gestów, piszcząc i trzęsąc ogonem.

Cena 109,99 zł

FIGURKI POKEMON PIKACHU BULBASAUR

Pikachu jest Pokemonem typu Elektrycznego, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Pokémonów! Pikachu to pulchny Pokemon gryzoń. Ma żółte futerko z dwoma brązowymi paskami na plecach. Pikachu komunikują się między sobą, używając przyjaznych gestów, piszcząc i trzęsąc ogonem Bulbasaur jest małym...

Cena 42,99 zł

FIGURKI POKEMON SQUIRTLE APPLETUN

Squirtle jest niewielkim Pokemonem przypominającym żółwia. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest dużych rozmiarów skorupa, do której chowa się w sytuacji zagrożenia lub niekiedy podczas snu. Squirtle jest Pokemonem typu Wodnego. Appletun jest Pokemonem typu Trawiastego i Smoczego. Jest...

Cena 59,99 zł

DUŻY SQUIRTLE POKEMON MASKOTKA 26CM

Squirtle jest niewielkim Pokemonem przypominającym żółwia. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest dużych rozmiarów skorupa, do której Pokemon chowa się w sytuacji zagrożenia lub niekiedy podczas snu. Jest Pokemonem typu Wodnego. Razem z Bulbasaurem i Charmanderem, Squirtle jest jednym z...

Cena 129,99 zł