POKEMON

Wyświetlono 67 produktów.

Pokazano 1-24 z 67 pozycji

Aktywne filtry

BULBASAUR POKEMON MASKOTKA

Opis postaci: Bulbasaur jest Pokemonem typu Trawiastego i Trującego, został wprowadzony w Generacji I. To mały, czworonożny Pokemon. Ma niebiesko-zieloną skórę z ciemniejszymi plamami. Udomowiony od urodzenia Bulbasaur jest uważany za rzadkiego i dobrze wychowanego Pokémona. Bulbasaur jest...

Cena 109,99 zł

FIGURKA POKEMON CHARIZARD

Charizard bardzo przypomina smoka. Podobnie jak jego poprzednie formy, jest dwunożny i ma długi ogon z płonącym ogniem na końcu. Ma bardzo ostre pazury, długą szyję i dwa rogi wystające z tyłu głowy. Brzuch i spodnia część nóg są w kolorze kremowym.

Cena 129,99 zł

FIGURKA POKEMON SCIZOR

Scizor jest Pokémonem II typu Robaczego/Stalowego, wprowadzonym w Generacji II. Ewoluuje z Scythera podczas wymiany, trzymając Metalową Powłokę. Może Mega Ewoluować w Mega Scizora przy użyciu Scizoritu.

Cena 94,99 zł Cena regularna 99,99 zł
  • -5,00 zł
  • - 5,00 zł

FIGURKA POKEMON ASH PIKACHU

Ash Ketchum jest główną postacią anime Pokémon. Jest Trenerem Pokémonów z Miasteczka Pallet, którego celem jest zostać Mistrzem Pokémonów. Jego Pokémonem starterem był Pikachu, którego otrzymał od Profesora Oaka po spóźnionym przybyciu do jego laboratorium.

Cena 119,99 zł

GROOKEY POKEMON MASKOTKA

Grookey jest Pokemonem typu Trawiastego. Razem ze Scorbunny'm i Sobblem, Grookey jest jednym z trzech Pokemonów starterów Galar. Grookey to mały, podobny do małpy Pokemon z zielonym ciałem. Zielone futro Grookeya może wytwarzać energię ze światła słonecznego.

Cena 109,99 zł

PUZZLE POKEMON PREMIUM 1000

Pokemon - puzzle zwierają 1000 elementów do złożenia. Przedstawiają postacie wielu ewolucji i rodzajów pokemonów. Zabawa na długie wieczory i świetna rozrywka dla całej rodziny.

Cena 99,99 zł

CHARMANDER POKEMON MASKOTKA

Charmander jest niewielkim, przypominającym jaszczurkę pokemonem ognistym. Jego charakterystyczną i rozpoznawalną cechą jest palący się stale na końcu jego ogona płomień.

Cena 109,99 zł

SQUIRTLE POKEMON MASKOTKA

Squirtle jest niewielkim Pokemonem przypominającym żółwia. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest dużych rozmiarów skorupa, do której Pokemon chowa się w sytuacji zagrożenia lub niekiedy podczas snu. Jest Pokemonem typu Wodnego. Razem z Bulbasaurem i Charmanderem, Squirtle jest jednym z...

Cena 99,99 zł

KLOCKI POKEMON FIGURKA KADABRA

Wciel się w rolę trenera Pokemon i stań się najlepszym mistrzem na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy – stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich...

Cena 69,99 zł

PUZZLE POKEMON 500 RAVENSBURGER

Ułóż z puzzli obrazek przedstawiający Pokemony! Na obrazku znajdziesz wizerunki wszystkich podstawowych postaci i ich ewolucji z bajki Pokemon!

Cena 89,99 zł

PUZZLE POKEMON PREMIUM 1500

Zestaw zawiera 1500 elementów Układanie puzzli sprzyja cierpliwości i koncentracji Rozwija również umiejętności motoryczne Produkt odpowiedni dla dzieci od 14 roku życia

Cena 109,99 zł

FIGURKA POKEMON PIDGEOT

Pidgeot jest Pokemonem typu Normalnego i Latającego. Pidgeot to ptasi Pokemon z dużymi skrzydłami, ostrymi szponami i krótkim, haczykowatym dziobem.

Cena 79,99 zł

FIGURKA POKEMON TOXTRICITY

Toxtricity jest Pokemonem typu Elektrycznego i Trującego. Wyglądem przypomina jaszczurkę.

Cena 69,99 zł