BANDAI

Wyświetlono 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

FIGURKA SUPER GOKU 30CM DRAGON BALL

Goku jest głównym bohaterem mangi i anime Dragon Ball. Goku jest dobrotliwy, łagodny, ugodowy, ale potrafiący postawić na swoim. 

Cena 109,99 zł

RUDA KITKA MIRACULUM BIEDRONKA I...

Ruda Kitka to jedna z postaci serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Alya Césaire – uczennica paryskiej szkoły Collège Françoise Dupont oraz najlepsza przyjaciółka Marinette. Alya przemienia się w Rudą Kitkę dzięki Miraculum Lisa.

Cena 59,99 zł

MIRACULUM BIEDRONKA I CZARNY KOT...

Czarny Kot to drugi główny bohater serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Adrien Agreste uczęszcza do paryskiej szkoły Collège Françoise Dupont, a także zajmuje się modelingiem. Dzięki posiadanemu Miraculum może przemienić się w superbohatera – Czarnego Kota, który posiada moc niszczenia

Cena 59,99 zł

MIRACULUM BIEDRONKA CZARNY KOT I...

Marinette to główna bohaterka serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Dzięki jej Miraculum, magicznym kolczykom połączonym z Kwami o imieniu Tikki, może przemienić się w super-bohaterkę – Biedronkę o mocy tworzenia i szczęścia. Jej zadaniem jest pokonanie Władcy Ciem oraz Super-złoczyńców.

Cena 114,99 zł

MIRACULUM BIEDRONKA KRÓLOWA PSZCZÓŁ...

Chloé Bourgeois to rywalka Marinette i uczennica paryskiej szkoły Collège Françoise Dupont. Chloé odnajduje Miraculum Pszczoły i staje się Królową Pszczół. Chcąc pokazać jak bardzo jest wyjątkowa, Królowa Pszczół szuka okazji, aby ją zauważono. Nie widząc nikogo w potrzebie, sama stwarza...

Cena 114,99 zł

MARINETTE BIEDRONKA LALKA I STRÓJ...

Marinette to główna bohaterka serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot.Dzięki jej Miraculum, magicznym kolczykom połączonym z Kwami o imieniu Tikki, może przemienić się w super-bohaterkę – Biedronkę o mocy tworzenia i szczęścia. Jej zadaniem jest pokonanie Władcy Ciem oraz Super-złoczyńców.

Cena 149,99 zł

BIEDROSMOK MIRACULUM BIEDRONKA I...

Marinette to główna bohaterka serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Miraculum Smoka posiada moc doskonałości – przekształcenia się w jeden z trzech elementów: wodę, pioruny lub wiatr. To właśnie dzięki niemu Marinette po przemianie staje się szybsza, wytrzymalsza i silniejsza.

Cena 114,99 zł