3 lata

Wyświetlono 94 produktów.

Pokazano 1-24 z 94 pozycji

Aktywne filtry

BULBASAUR POKEMON MASKOTKA

Opis postaci: Bulbasaur jest Pokemonem typu Trawiastego i Trującego, został wprowadzony w Generacji I. To mały, czworonożny Pokemon. Ma niebiesko-zieloną skórę z ciemniejszymi plamami. Udomowiony od urodzenia Bulbasaur jest uważany za rzadkiego i dobrze wychowanego Pokémona. Bulbasaur jest...

Cena 109,99 zł

MYSZKA MINNIE FASHION LALKA

Minnie Mouse to postać z bajki i narzeczona Myszki Miki. Zazwyczaj jest ubrana w sukienkę (lub spódniczkę) w czerwonym lub różowym kolorze i z białymi kropeczkami.

Cena 68,99 zł

MYSZKA MINNIE FASHION LALKA

Minnie Mouse to postać z bajki i narzeczona Myszki Miki. Zazwyczaj jest ubrana w sukienkę (lub spódniczkę) w czerwonym lub różowym kolorze i z białymi kropeczkami.

Cena 68,99 zł

GROOKEY POKEMON MASKOTKA

Grookey jest Pokemonem typu Trawiastego. Razem ze Scorbunny'm i Sobblem, Grookey jest jednym z trzech Pokemonów starterów Galar. Grookey to mały, podobny do małpy Pokemon z zielonym ciałem. Zielone futro Grookeya może wytwarzać energię ze światła słonecznego.

Cena 109,99 zł

PIESEK MARSHALL PSI PATROL 65CM

Serial Psi Patrol opowiada o przygodach siedmiu szczeniąt, którym przewodzi dziesięcioletni chłopiec, Ryder. Razem tworzą drużynę o nazwie Psi Patrol. Bohaterowie to Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye i Everest .

Cena 119,99 zł Cena regularna 129,99 zł
  • -10,00 zł
  • - 10,00 zł

WYWROTKA Z KIEROWCĄ ECO GREEN CITY

Auto wywrotka to wspaniałe, zielone ekologiczne autko, o długości 21 cm. Samochód charakteryzujące się wytrzymałym i bezpiecznym wykonaniem. Auto jest znakomite do zabawy zarówno w domu jak i na powietrzu.

Cena 46,99 zł

CZAPKA Z DASZKIEM DZIECIĘCA

Wielka Szóstka to pełna akcji i humoru komedia, młody geniusz robotyki Hiro Hamada wraz ze swoim robotem Baymaxem zostaje uwikłany w plan zniszczenia dynamicznie rozwijającego się miasta San Fransokyo.

Cena 19,99 zł

CHARMANDER POKEMON MASKOTKA

Charmander jest niewielkim, przypominającym jaszczurkę pokemonem ognistym. Jego charakterystyczną i rozpoznawalną cechą jest palący się stale na końcu jego ogona płomień.

Cena 109,99 zł

SQUIRTLE POKEMON MASKOTKA

Squirtle jest niewielkim Pokemonem przypominającym żółwia. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest dużych rozmiarów skorupa, do której Pokemon chowa się w sytuacji zagrożenia lub niekiedy podczas snu. Jest Pokemonem typu Wodnego. Razem z Bulbasaurem i Charmanderem, Squirtle jest jednym z...

Cena 99,99 zł

SZKOLNY AUTOBUS PEPPA

Wyrusz na poszukiwanie przygód wraz z odważną świnką Peppą, jej rodziną i przyjaciółmi i przekonaj się, że okazja do nauki i zabawy czeka na każdym kroku!

Cena 77,99 zł

SPONGEBOB KANCIASTOPORTY MASKOTKA

Serial Spongebob Kanciastoporty opowiada o przygodach mieszkającego w podwodnym ananasowym domu Spongeboba, jego kotopodobnego ślimaka Gacusia i paczki ich zwariowanych przyjaciół.

Cena 39,99 zł

NIUCHACZ FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA...

Niuchacz z filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" to czarne, puchate stworzenie z długim ryjkiem. Uwielbia wszystko co się świeci! Swoje zdobycze chowa do bardzo pojemnej torby na brzuchu Niuchacze są łagodne i miłe, nie powinny być jednak trzymane w domu, gdyż w poszukiwaniu błyskotek...

Cena 129,99 zł

ZGREDEK HARRY POTTER 30CM

Zgredek to skrzat domowy oraz wieloletni służący w dworze Malfoyów. Zgredek ma długi nos, duże uszy i usta oraz wielkie, zielone oczy. Jest bardzo niski, jak każdy skrzat domowy. Zgredek uważa Harrego Pottera za ideał, bardzo go szanuje i jest wobec niego lojalny. Uważa go za swojego najlepszego...

Cena 129,99 zł

SOWA HEDWIGA HARRY POTTER W PUDEŁKU

Harry Potter - fabuła filmów jest osadzona w świecie magii, a jego głównymi bohaterami są nastoletni uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie: Harry Potter, Ron Weasley i Hermiona Granger. Najważniejszym wątkiem jest walka społeczności czarodziejskiej z czarnoksiężnikiem Lordem...

Cena 149,99 zł

KRÓL LEW 10 FIGUREK DELUXE

Film Król Lew opowiada o losach Simby, młodego lwa, który zostaje skazany na wygnanie. Władzę w królestwie obejmuje Skaza, brat zmarłego władcy. Mija kilka lat. Pewnego dnia Simba spotyka dawną przyjaciółkę, od której dowiaduje się, że królestwo chyli się ku upadkowi. Młody następca tronu...

Cena 259,99 zł