2 lata

Wyświetlono 53 produktów.

Pokazano 1-24 z 53 pozycji

Aktywne filtry

BULBASAUR POKEMON MASKOTKA

Opis postaci: Bulbasaur jest Pokemonem typu Trawiastego i Trującego, został wprowadzony w Generacji I. To mały, czworonożny Pokemon. Ma niebiesko-zieloną skórę z ciemniejszymi plamami. Udomowiony od urodzenia Bulbasaur jest uważany za rzadkiego i dobrze wychowanego Pokémona. Bulbasaur jest...

Cena 109,99 zł

GROOKEY POKEMON MASKOTKA

Grookey jest Pokemonem typu Trawiastego. Razem ze Scorbunny'm i Sobblem, Grookey jest jednym z trzech Pokemonów starterów Galar. Grookey to mały, podobny do małpy Pokemon z zielonym ciałem. Zielone futro Grookeya może wytwarzać energię ze światła słonecznego.

Cena 109,99 zł

PIESEK MARSHALL PSI PATROL 65CM

Serial Psi Patrol opowiada o przygodach siedmiu szczeniąt, którym przewodzi dziesięcioletni chłopiec, Ryder. Razem tworzą drużynę o nazwie Psi Patrol. Bohaterowie to Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye i Everest .

Cena 119,99 zł Cena regularna 129,99 zł
  • -10,00 zł
  • - 10,00 zł

CHARMANDER POKEMON MASKOTKA

Charmander jest niewielkim, przypominającym jaszczurkę pokemonem ognistym. Jego charakterystyczną i rozpoznawalną cechą jest palący się stale na końcu jego ogona płomień.

Cena 109,99 zł

SQUIRTLE POKEMON MASKOTKA

Squirtle jest niewielkim Pokemonem przypominającym żółwia. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest dużych rozmiarów skorupa, do której Pokemon chowa się w sytuacji zagrożenia lub niekiedy podczas snu. Jest Pokemonem typu Wodnego. Razem z Bulbasaurem i Charmanderem, Squirtle jest jednym z...

Cena 99,99 zł

SPONGEBOB KANCIASTOPORTY MASKOTKA

Serial Spongebob Kanciastoporty opowiada o przygodach mieszkającego w podwodnym ananasowym domu Spongeboba, jego kotopodobnego ślimaka Gacusia i paczki ich zwariowanych przyjaciół.

Cena 39,99 zł

PIKACHU POKEMON MASKOTKA

Pikachu jest Pokemonem typu Elektrycznego, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Pokémonów! Pikachu to pulchny Pokemon gryzoń. Ma żółte futerko z dwoma brązowymi paskami na plecach. Pikachu komunikują się między sobą, używając przyjaznych gestów, piszcząc i trzęsąc ogonem.

Cena 109,99 zł

ZESTAW DO PIASKU PSI PATROL...

Bajka Psi Patrol opowiada o przygodach siedmiu szczeniąt i dziesięcioletniemu chłopcu - Ryder'owi. Razem tworzą drużynę o nazwie Psi Patrol. Szczeniaczki to Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye i Everest 

Cena 34,99 zł

SIMBA KRÓL LEW MASKOTKA Z DŹWIĘKIEM

Maskotka przedstawia postać z bajki Król Lew. Simba to król Lwiej Ziemii i syn Mufasy i Sarabi. Jego partnerką jest Nala. Pluszak posiada trzy rodzaje dźwiękowe.

Cena 74,99 zł

SŁOŃ DUMBO MASKOTKA Z DŹWIĘKIEM

Maskotka przedstawia postać z bajki Dumbo. Jest młodym słoniem i synkiem Pani Jumbo, znany ze swoich dużych i miękkich uszu, które dają mu możliwość szybowania w powietrzu. Pluszak posiada dwa efekty dźwiękowe.

Cena 69,99 zł

ZESTAW KACZUSZKI DO KĄPIELI W...

Kaczuszki to zabawka która wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej małego dziecka. Zachęcając do zabawy rozwija zdolności manualne oraz wprowadza w świat kolorów i kształtów.

Cena 29,99 zł

ZABAWKA DO KĄPIELI W MISECZCE 9 EL...

Zabawka do kąpieli wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej małego dziecka. Zachęcając do zabawy rozwija zdolności manualne oraz wprowadza w świat kolorów i kształtów.

Cena 40,99 zł

MYSZKA MIKI MICKEY DISNEY MASKOTKA...

Myszka Miki to bajka dla dzieci, która opowiada pouczającą i przyjemną historię. Myszka Miki wspólnie z przyjaciółmi woła Cośka, który pomaga swoimi mysimi sprzętami w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań, razem z Myszką Miki krzyczą „Hocki klocki Myszka Miki”, by przywołać ład na powierzchni...

Cena 58,99 zł

PLUTO DISNEY MASKOTKA PLUSZOWA 24 CM

Myszka Miki to bajka dla dzieci, która opowiada pouczającą i przyjemną historię. Myszka Miki wspólnie z przyjaciółmi woła Cośka, który pomaga swoimi mysimi sprzętami w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań, razem z Myszką Miki krzyczą „Hocki klocki Myszka Miki”, by przywołać ład na powierzchni...

Cena 53,99 zł